Varaždin kod kuće slavio protiv Slavena i preskočio ga na tablici

Hoxha je bespotrebno u svom kaznenom prostoru srušio Banovca, a sudac Titlić je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač je bio Teklić

U prvoj utakmici 19. kola HNL-a Varaždin je svladao Slaven Belupo sa 1-0 (0-0). Jedini gol postigao je Tonio Teklić u 89. minuti iz kaznenog udarca.

U susjedskom derbiju, kako geografski tako i po položaju na tablici, nije se imalo što za vidjeti. Niti jedan sastav tijekom 90 minuta nije uspio stvoriti niti jednu izglednu priliku za pogodak, ali u samoj završnici domaći su ipak stigli do pogotka i to neshvatljivom pogreškom gostujućeg napadača.

Hoxha je, naime, bespotrebno u svom kaznenom prostoru srušio Banovca, a sudac Titlić je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač je bio Teklić.

Varaždin je ovom pobjedom preskočio Slaven na ljestvici, sada je on četvrti sa 27 bodova, koliko ima i peti Slaven.

POTPISUJE ZA DRUGOLIGAŠA Neuništivi dinamovac Miura se u 56. godini vraća u Europu IVAN LEKO: Tko je skautirao Benrahoua, nije pitanje za mene. Vidjet ćemo ga, valjda će nam pomoći

Na čelu je Dinamo sa 42 boda, četiri više uz utakmicu manje od drugog Hajduka.