VIDEO Dinamovac birljira na posudbi u Sloveniji: Tolić zabio gol i kreirao dva u devet minuta

Prvo je u 21. minuti asistirao Jakupoviću, a četiri minute kasnije zabio je i gol. Pet minuta kasnije opet je sjajno asistirao, ali ovoga puta Šveđaninu Maxu Watsonu za 3-0

Dinamovac Marko Tolić (26) na posudbi je u Mariboru, a u susretu 27. kola slovenske lige u gostima protiv Brava zabio je i namjestio dva gola.

Prvo je u 21. minuti asistirao Jakupovću, a četiri minute kasnije zabio je i gol. Pet minuta kasnije opet je sjajno asistirao, ali ovoga puta Šveđaninu Maxu Watsonu za 3-0.

Video možete pogledati OVDJE

U drugom dijelu susreta, domaćin je smanjio prednost gostiju na 2-3 te je do kraja susreta rezultat ostao isti. Maribor je uzeo tri boda te se sa 47 bodova nalazi na drugom mjestu iza vodeće Olimpije.

Tolić je ove sezone odigrao 24 utakmice te je zabio osam golova uz 12 asistencija.