VIDEO Pogledajte sažetak iz Varaždina: Postonjski zabio spektakularnu golčinu u rašlje

Domaćina je u 57. minuti u vodstvo doveo Fran Brodić zaokruživši sjajnu akciju Varaždina, bio je to njegov peti gol sezone. Konačan rezultat, ispostavilo se, dvadeset minuta kasnije postavio je Igor Postonjski

Varaždin je i dalje neporažen u HNL-u! Nakon tri uzastopna remija, (Gorica, Slaven Belupo, Lokomotiva), Varaždinci su pred svojim navijačima slavili protiv Rudeša 2-0. Domaćina je u 57. minuti u vodstvo doveo Fran Brodić zaokruživši sjajnu akciju Varaždina, bio je to njegov peti gol sezone. Konačan rezultat, ispostavilo se, dvadeset minuta kasnije postavio je Igor Postonjski prekrasnim golom vrijednog TV špica. Momčad Marija Kovačevića pobjedom je skočila u gornji dio ljestvice, dok je Robert Prosinečki i dalje bez boda.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Varaždin - Rudeš (2-0)

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.