VIDEO Fantastični Lewa zabio za pobjedu Barcelone u 93. minuti

Na ovoj utakmici su se teže ozlijedili Urugvajac Edinson Cavani i Francuz Jules Kounde, tri tjedna prije početka SP-a u Katru. Ranije je Rayo Vallecano s 1-0 slavio kod Seville golom Alvare Garcije u 61. minuti

U dvoboju 12. kola Primere Barcelona je kao gost slavila na Mestalli protiv Valencije s 1-0 i ponovno preuzela vrh ljestvice.

Odlučujući pogodak zabio je Robert Lewandowski u 93. minuti, a to je bio njegov trinaesti pogodak u 12 nastupa u Primeri. Barca i Real imaju po 31 bod, a klub iz Madrida ima utakmicu manje.

Gol Lewandowskog pogledajte ovdje

Na ovoj utakmici su se teže ozlijedili Urugvajac Edison Cavani i Francuz Jules Kounde, tri tjedna prije početka SP-a u Katru.

Ranije je Rayo Vallecano s 1-0 slavio kod Seville golom Alvare Garcije u 61. minuti.

POISPADALI 'LA LIGAŠI' Španjolski nogomet dotaknuo dno: Ovo se dogodilo prvi put u sadašnjem formatu Lige prvaka KARMA JE... Zvijezda Barce omalovažavala Dinamo pa se baš osramotila