VIDEO Filip Krovinović u debiju u prvenstvu umalo zabio gol...

Prije četiri dana igrao je svoju prvu utakmicu za Benficu u kupu, a sinoć je Filip Krovinović odigrao i svoje prve minute u prvenstvu u dresu portugalskog velikana

Mladi hrvatski veznjak, 22-godišnji Filip Krovinović debitirao je za portugalskog nogometnog velikana Benficu u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Pacos de Ferreire na Luzu u Lisabonu.

Krovinović je u igru ušao u 81. minuti i čak imao priliku postići treći gol za svoju momčad.

Benfica je sa 16 bodova treća na ljestvici, pet bodova više ima Porto, a tri Sporting. Pacos de Ferrerira je 13. sa šest bodova.

Krovinović je prije četiri dana debitirao za Benficu u kupu. Hrvatski je veznjak igrao svih 90 minuta u remiju s Bragom.