VIDEO Gdje je lopta? Pogledajte najčudniji rukometni gol godine

Bio je to zasigurno derbi kola u Europskoj ligi, a za njemački sastav nastupio je naš Halil Jaganjac koji se vraća nakon ozljede, ali nije bio strijelac

Löwen je trijumfirao nad Benficom rezultatom 36-35 u utakmici skupine A EHF Europske lige. Derbi je opravdao očekivanja i pružio ponajbolju utakmicu prvog dijela sezone u Europskoj ligi. Obje momčadi izmjenjivale su se u vodstvu svakih nekoliko minuta, a na kraju je snalažljiviji bio njemački sastav.

Utakmicu je obilježio trenutak iz 11. minute. Tada su gledatelji mogli vidjeti jedan od najbizarnijih rukometnih golova. Miguel Sanchez-Migallon Naranjo iz Benfice istrčao je kontru i pogodio prečku. Lopta se odbila visoko u zrak i u glavu pogodila golmana Joela Birlehma koji ju je prekasno primijetio, a zatim se otkotrljala u mrežu.

POGLEDAJTE VIDEO:

Za Löwen je nastupio hrvatski rukometaš Halil Jaganjac koji se polako vraća nakon ozljede. Nije zabio gol.