VIDEO Haaland riješio Everton, City se nakratko vratio na vrh

City je do novih bodova stigao unatoč bezidejnoj igri, prvi udarac u okvir gola uputio je u 71. minuti i to je odmah bio i pogodak kada se Haaland najbolje snašao

Nogometaši Manchester Cityja nakratko su bili preuzeli čelo ljestvice engleskog prvenstva 2-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Evertona u prvom susretu 24. kola Premier lige.

Oba pogotka na utakmici postigao je Erling Haaland, u 71., odnosno 85. minuti.

City je do novih bodova stigao unatoč bezidejnoj igri, prvi udarac u okvir gola uputio je u 71. minuti i to je odmah bio i pogodak kada se Haaland najbolje snašao u gužvi nakon udarca iz kuta. Norvežanin je konačni rezultat postavio iz protunapada.

Joško Gvardiol ostao je na klupi Cityja kod kojega Mateo Kovačić nije konkurirao za nastup.

'Građani' su držali vrh ljestvice Premier lige dok Liverpool nije odigrao svoj susret u kasnijem terminu. 'Redsi' su s 3-1 dobili Burnley i vratili čelnu poziciju.