VIDEO Je li ovo najbolji solo gol sezone? Milanov branič pretrčao 60-ak metara pa pogodio rašlje

Na San Siru je pao Lazio (2-0) golovima Ismaela Bennacera i Thea Hernandeza. A o golu sjajnog francuskog braniča će se još dugo pričati!

Nogometaši Milana su u 34. kolu Serie A došli do važna tri boda u borbi za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Hernandez je, naime, primio loptu na 20-ak metara od svog gola i jurnuo po lijevoj strani, pa došao na nekih 20-ak metara od gola Lazija te pogodio rašlje. Bio je to njegov 4. gol u sezoni i ukupno 31. u karijeri, dok je golman Milana Mike Maignan ostvario vjerojatno najlakšu asistenciju u životu.

Sjajan gol Hernandeza pogledajte OVDJE.

Hrvatski nogometaš Ante Rebić započeo je utakmicu s klupe, pa zamijenio Oliviera Girouda u 69. minuti, a muke u pobjedi Stefanu Pioliju zadala je ozljeda Rafaela Leaoa koji je napustio travnjak već u 11. minuti susreta.

Milan je skočio na 4. mjesto s 61 bodom, jednim više od Intera i tri više od Atalante, koji tek trebaju odigrati svoje oglede 34. kola.