VIDEO Jubilarna asistencija Lea Messija za Mbappéa i pobjedu

PSG je do pobjede protiv Bresta došao tek u 90. minuti nakon gola Kyliana Mbappea kojeg je dodavanjem pronašao Lionel Messi. To je čak 300. asistencija u karijeri za argentinskog čarobnjaka

PSG slavio je pobjedu kod Bresta 2-1 u 27. kolu Francuske lige zahvaljujući golu superzvijezde Kyliana Mbappéa u 90. minuti.

Parižani su poveli preko Carlosa Solera u 37. minuti, ali su posustali kada je Franck Honorat izjednačio šest minuta kasnije.

U zadnjim sekundama dvoboja Lionel Messi (35) je pasom idealno proigrao Mbappéa, koji slavi svoj 19. gol sezone, pa su Parižani barem malo isprali gorak okus ispadanja u Ligi prvaka.

POGLEDAJTE VIDEO Ramosu izletjela rečenica zbog koje će ga potjerati iz Pariza ISPALI IZ LIGE PRVAKA Galtier uvjeren da ostaje trener Parižana do kraja ove sezone

Golove s utakmice pogledajte OVDJE.

Vodeći PSG povećao je prednost u odnosu na progonitelja Olympique Marseille na jedanaest bodova. Ranije su Auxerre i Rennes odigrali 0-0, a Lovro Majer je odigrao cijelu utakmicu za goste.