VIDEO Kakva bomba Gnabryja! Spasio je Bavarce u golijadi...

Köln je gubio 2-0 nakon 58. minute, ali u samo dvije minute vratio se na 2-2. Ipak, Bayern si nije dozvolio novi kiks na startu Bundeslige. Drugim golom Sergea Gnabryja došao je do pobjede

U posljednjoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je kao domaćin svladao Köln sa 3-2 (0-0), a svih pet golova postignuto je u razdoblju od 20-ak minuta, između 50. i 71.

Bayern je poveo 2-0 preko Lewandowskog (50) i Gnabryja (59), no Modeste (60) i Uth (62) su ekspresno poravnali, ali Gnabry (71) je svojim drugim golom ipak osigurao bodove prvaku.

Bayern se ovom pobjedom pridružio Hoffenheimu, Bayeru i Freiburgu koji imaju po četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga koji je jedini ostao stopostotan, dok je Köln u skupini momčadi s tri boda.

Golove s utakmice Bayern - Köln možete pogledati OVDJE.

Ranije u nedjelju je napadač hrvatske reprezentacije Andrej Kramarić bio asistent u 2-2 (2-1) domaćem remiju Hoffenheima protiv Union Berlina.

Kramarić je u 30. minuti proigrao Bruuna Larsena za vodstvo Hoffenheima od 2-1. Prethodno je Union poveo golom Giesselmanna (10), na 1-1 poravnao je Akpoguma (14), da bi u nastavku utakmice na konačnih 2-2 poravnao Awoniyi (47).

Kramarić je odigrao svih 90 minuta za Hoffenheim. Union je 11. s dva boda.