VIDEO Kakvi divljaci! Njemački huligani ispalili rakete na teren i tribine te prekinuli utakmicu

Kada su ispalili prvu raketu na teren, sudac nije prekinuo utakmicu, ali kada je doletjela i druga pa onda i topovski udar, nije bilo druge opcije. Pukom srećom jedna raketa nije pogodila domaće navijače

Utakmica trećeg kola Europske lige između Malmöa i Union Berlina (0-1) prekinuta je nakon točno 57 minuta igre kod rezultata 0-0. Razlog je divljanje huligana, i to gostujućih, koji su pirotehničkim sredstvima izazvali prekid.

TEŠKA POBJEDA UNITEDA VIDEO Ni ovo više ne može zabiti: Pogledajte nevjerojatan promašaj Ronalda na Cipru

Nevjerojatno, ali počeli su ispaljivati vatromet i rakete na teren i na tribine s domaćim navijačima! Ludo i sumanuto, raketa koju su ispalili samo pukom srećom završila je pod krovom stadiona.

Na dio tribine s njemačkim navijačima stigla je interventna policija, utakmica se nastavila nakon gotovo pola sata. Štoviše, momčadi su zamijenile strane kako domaći golman ne bi bio pred gostujućim huliganima...

Na kraju su gosti stigli do pobjede golom u 68. minuti iako su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje.