VIDEO Latvijac zabio tricu s 20 metara i šokirao komentatora

Aigars Škele, košarkaš Würzburga, sjajnim je porezom stavio točku na "i" 2021. godine ho-ruk tricom protiv Albe na Staru godinu. Bila je, doduše, samo simbolična, ali će se pamtiti

Latvijac Aigars Škele (29) u utakmici Albe Berlin i Würzburga u košarkaškoj Bundesligi na Staru godinu zabio je nevjerojatnu tricu za goste s gotovo 20 metara.

- To nije moguće, to nije moguće - ponavljao je komentator u prijenosu.

POGLEDAJTE VIDEO:

Škele je na isteku druge četvrtine primio loptu duboko u svojoj polovici i pucao preko ruke ispred klupe okružen dvojicom igrača Berlina.

Würzburgu, doduše, nije previše značilo jer je na poluvremenu bilo +22 za Albu, a na koncu čak +35 (96-61). Alba je treća u njemačkom prvenstvu, Würzburg 16. među 18 klubova.