VIDEO Pogledajte bizaran gol srpske vaterpolistice u Splitu

U trećoj minuti prve četvrtine Nada Mandić opalila je prema golu Francuske, a lopta je u čudnom odskoku pala na glavu francuske golmanice, koja je na kraju nehotice sama ugurala loptu u mrežu

U Splitu se ovih dana održava žensko Europsko prvenstvo u vaterpolu, a u drugom kolu grupe B susrele su se Srbija i Francuska.

Srpske vaterpolistice su nakon uvjerljivog poraza (32-3) od Španjolske ponovno izgubile, ovog puta, doduše, puno manjom razlikom (15-14).

No, više nego o samoj utakmici, priča se o prvom golu na susretu. Naime, u trećoj minuti prve četvrtine Nada Mandić opalila je prema golu Francuske, a lopta je u čudnom odskoku pala na glavu francuske golmanice, koja je na kraju nehotice sama ugurala loptu u mrežu.

Nakon dva kola, Srbija i Slovačka su bez bodova, na vrhu su Italija i Izrael s maksimalnih šest bodova, a po jednu pobjedu ostvarile su Španjolke i Francuskinje.