VIDEO Nejverojatna pogreška Kalinića: Pogledajte kako je Villarrealu poklonio drugi gol...

Lopta se u 37. odbila do Pedraze koji je lošijom desnom nogom neobranjivo zapucao u lijevu stranu Kalinićeva gola i od stative pospremio loptu u mrežu, a u 56. je Chukwueze zabio drugi

Lo Celso je izborio loptu na centru, uposlio Pedrazu na lijevoj strani, a tu je krenula teška situacija za Hajduk. Prvo je Španjolac napucao Mikanovića i izgledalo je da bi se sve moglo popraviti, ali onda - šok.

HAJDUK - VILLARREAL 0-2 Torcida nije štedjela glasnice, ali na kraju u Europu idu Španjolci

Video gola možete pogledati OVDJE.

POGLEDAJTE VIDEO: Nogometaši izlaze na Poljud

Lopta se odbila do Pedraze koji je lošijom desnom nogom neobranjivo zapucao u lijevu stranu Kalinićeva gola i od stative pospremio loptu u mrežu.

Bilo je to dovoljno da Villarreal na poluvremenu ima 1-0, odnosno 5-2 ukupno gledajući oba susreta. Gosti su već na startu imali veliku priliku, ali obranio je to Lovre Kalinić. Baš je on glavni krivac za drugi gol u 57. minuti jer mu je lopta nakon udarca Chukwuezea po sredini izmigoljila kroz ruke i ušla u gol.

Drugi gol Villarreala možete pogledati OVDJE.