VIDEO Saudijci zabili, arapski komentator poludio od sreće: Poslušajte što je sve izgovorio

Pravi je šok uslijedio za Gaučose u pet minuta drugog poluvremena kada su Al Shehri i Al Dawsari sve preokrenuli. I proizveli ekstazu kod jednog arapskog komentoatora

Saudijska Arabija slavi, ako ne najveću, onda sigurno jednu od najvećih pobjeda u svojoj nogometnoj povijesti. Kao veliki autsajderi Saudijci su u prvoj utakmici Svjetskog prvenstva srušili Argentinu 2-1, jednog od favorita da u Katru ode do samog kraja.

ARGENTINA - SAUDIJSKA ARABIJA 1-2 Senzacija svih senzacija i šok za Argentince! Saudijci ih srušili POGLEDAJTE OVO VIDEO Kako su Saudijci okrenuli Argentince: Bijeg pa - golčina! Google je odmah 'eksplodirao'

No, poskliznuli su se već na otvaranju premda su poveli u desetoj minuti golom Messija iz kaznenog udarca. Ali pravi je šok uslijedio za Gaučose u pet minuta drugog poluvremena kada su Al Shehri i Al Dawsari sve preokrenuli.

I proizveli ekstazu kod jednog arapskog komentoatora. Najbolje da poslušate OVDJE kako je to zvučalo.

Prognoziraj pobjednika SP-a i osvoji reprezentativni dres Luke Modrića! Klikni OVDJE.