VIDEO Srpski sindikat: Istražite regularnost i uplate na susret u Istri! Stvari su jako sumnjive

Svi golovi na susretu Kolubare i Gorice pali su u prvom poluvremenu i ne bi tu bilo ništa sporno da se nisu pojavile snimke utakmice. I uistinu, nešto je sumnjivo kod svih pogodaka

U srijedu je odigrana prijateljska utakmica između slovenske Gorice i srpske Kolubare. Susret se održao u Novigradu u Istri, a završio je uvjerljivom pobjedom slovenskog prvoligaša 4-0.

Svi golovi pali su u prvom poluvremenu i ne bi tu bilo ništa sporno da se nisu pojavile snimke utakmice. Predsjednik Sindikata profesionalnih nogometaša u Srbiji Mirko Poledica dao je naslutiti da se radi o potencijalnom namještanju pa pozvao srpski nogometni savez da reagira.

- Kolubara - Gorica 0:4, sva četiri gola postignuta u prvom poluvremenu. Pozivam javno FS Srbije da odmah izvrši provjeru regularnosti navedene utakmice, a policiju da izvrši provjeru je li bilo sumnjivih uplata na ovu utakmicu - napisao je Poledica na Twitteru priloživši snimku svih golova.

Poledica kaže kako ne može sa sigurnošću govoriti da je riječ o namještanju, ali kaže da je situacija svakako sumnjiva. I uistinu, pogled na snimku govori da se prilikom svih golova, koje su postigli Petrović, Iličić, Ankrah i Juncaj, može pronaći nešto sumnjivo.

- Ja sam bio profesionalac. Kada vidite određene stvari, naročito na poziciji na kojoj sam ja igrao i kretnje golmana tokom primljenih pogodaka, jasno je da su stvari sumnjive. U slučaju obje ekipe, radi se o profesionalcima koji igraju u najvišem rangu natjecanja sa svojim klubovima i ovakve greške se ne bi trebale događati - rekao je Poledica u razgovoru za N1.