VIDEO Volejčina za erupciju na tribini: Raketa spasio Sevillu!

Činilo se da će Alaves do senzacije u Sevilli, no onda se u drugoj minuti sudačke nadoknade ukazao Rakitić. Majstorski mu je sjela, kao naručena, naciljao je i donio bod za diobu prvog mjesta La Lige

Nogometaši Seville i Alavesa odigrali su neriješeno 2-2 u 14. kolu španjolske La Lige, a bod Andalužanima donio je bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u sudačkoj nadoknadi.

POGLEDAJTE VIDEO:

Alaves je poveo preko Victora Laguardije iz pete minute, Lucas Ocampos je izjednačio u 38. minuti, da bi u sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Joselu iz jedanaesterca pogodio za 2-1 gostiju.

Činilo se da će Alaves do senzacije u Sevilli, no onda se u drugoj minuti sudačke nadoknade ukazao kapetan Rakitić, koji je preciznim udarcem s desetak metara Andalužane spasio poraza.

Bio je to sjajan gol unutar kaznenog prostora, Raketi je volej sjeo kao naručen. Lopta se odbila od poda pa ušla uz stativu u malu mrežu, a publika na Sanchez Pizjuanu doživjela erupciju oduševljenja.

VIDEO GOLA POGLEDAJTE OVDJE

Sevilla je s 28 bodova na diobi prvog mjesta s Real Sociedadom, dok je Alaves 14. s 14 bodova.

Ranije danas, Celta i Villarreal odigrali su neriješeno 1-1. Celta je 15. s 13 bodova, a Villarreal 12. sa 16 bodova.