Vlašić opet trpa! CSKA zabio tri gola u četiri minute i slavio...

Hrvatski nogometaš Nikola Vlašić ponovno je zabio gol!

U pobjedi moskovskog CSKA nad Akhmatom 4-0 na gostujućem terenu u 26. kolu ruske lige Vlašić je zabio drugi gol.

Zanimljivo je kako je CSKA u četiri minute riješio cijeli susret. Čalov je u 61. minuti zabio za vodstvo, Vlašić nastavio minutu kasnije, a onda je odmah zabio Arnor Sigurdsson za 3-0. Konačnih 4-0 postavio je Semenov autogolom u 85. minuti.

Splićanin je na nekih 10-12 metara od gola dočekao odbijanac, a onda zavarao jednog čuvara, otišao u desnu stranu pa pucao, a lopta je prošla pored još jednog braniča i onda probila mrežu.

Vlašiću je ovo deseti gol u ruskom prvenstvu ove sezone, a u prošlom je kolu s dva gola riješio moskovski derbi protiv Spartaka u kojem je CSKA slavio 2-0.

Njegova momčad sad se bori za mjesta koja vode u Europu.