Vrdoljak promašio čak dva penala, odličan rezultat Bilića

Pucao je Vrdoljak prvo u 59. kod 2-1, no promašio je gol iako se golman bacio u suprotnu stranu, a onda i u 87. kod rezultata 3-1 kada mu je golman obranio...

Odigrano je 12 utakmica trećeg pretkola Lige prvaka, koje je za Hrvate bilo dosta uspješno. Slaven Bilić odveo je turski Bešiktaš do 2-1 pobjede na gostovanju kod Feyenorda te tako napravio veliki korak prema plasmanu u daljnje natjecanje.

Poljska Legia razbila je pred domaćim navijačima Celtic 4-1, a rezultat je mogao biti i puno veći da Ivica Vrdoljak nije promašio čak dva penala. Pucao je 30-godišnji Vrdoljak prvo u 59. minuti pri rezultatu 2-1, no promašio je okvir gola iako se golman bacio u suprotnu stranu, a onda i u 87. minuti kod rezultata 3-1 kada mu je golman obranio udarac. Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE

Ukrajinski Dnjipro je kod kuće protiv Kopenhagena odigrao 0-0, a za domaćine je cijeli susret odigrao Nikola Kalinić. Mladen Bartulović bio je na klupi za pričuve, dok Ivan Strinić nije konkurirao za sastav.

Utakmicu bez golova odigrao je i Panathinaikos na gostovanju kod Standarda iz Liegea. Gordon Schildenfeld odigrao je cijeli susret, Mladen Petrić igrao je do 64. minute kada ga je zamijenio Danijel Pranjić