Vugrinec u nadoknadi srušio Cibaliju; na Kantridi pet golova

Debi na klupi 'crvenih' pobjedom 3-2 na Kantridi proslavio je Zoran Vulić pred oko 6000 gledatelja. Rijeka je pak prvi put ove sezone ostala bez domaćih bodova

Čak 12 gostujućih utakmica Split nije pobijedio, dok nisu došli na Kantridu. Odigrali su uistinu sjajno.

Debi na klupi 'crvenih' pobjedom 3-2 na Kantridi proslavio je Zoran Vulić pred 6000 gledatelja. Rijeka je pak prvi put ove sezone ostala bez domaćih bodova.

Riječani su poveli golom Benka nakon samo 20 minuta, ali su već do odmora bili u zaostatku. Izjednačio je Rebić, a dvije minute prije kraja poluvremena zabio je Vitaić. Datković je u 59. minuti opet stavio stvari na početak, ali samo 12 kasnije je Glumac donio velika tri boda.

Nakon četiri utakmice bez pobjede, Slaven Belupo našao je 'žrtvu'. Poslije penala na obje strane bilo je 1-1 sve do nadoknade. U 91. je sjajni Davor Vugrinec zabio svoj drugi gol iz slobodnog udarca s 18 metara. Belupo je ponovno drugi na ljestvici sa sedam bodova zaostatka za Dinamom.