Vukojević sudjelovao u pobjedi Dinama i dobio žuti

Dinamo Kijev nije imao problema u utakmici 2. kola koju su u gostima igrali protiv Dnjipra. Bilo je 3-1 za sastav za koji nastupa Ognjen Vukojević

Dinamo Kijev nije imao problema u utakmici 2. kola koju su u gostima igrali protiv Dnjipra. Bilo je 3-1 za sastav za koji nastupa Ognjen Vukojević. Hrvatski nogometni reprezentativac startao je u početnoj momčadi Dinama, odigrao cijelu utakmicu, a u 10. minuti susreta dobio je javnu opomenu. Gosti su poveli pogotkom Ghioanea u 38. minuti, a na odmor otišli s prednošću 2-0 nakon gola kojeg je postigao Milevskij s bijele točke u 44. minuti. Isti igrač bio je strijelac i u 81. minuti, a konačan rezultat postavio je Nazarenko u sudačkoj nadoknadi utakmice.