Vukojević u Harkivu zabio prvi gol za Dinamo Kijev

Ognjen Vukojević postigao je prvi pogodak za Dinamo Kijev u utakmici 10. kola Više lige u kojoj je njegov sastav nadigrao Harkiv 4-0

Sedam dana prije nego će hrvatska nogometna reprezentacija istrčati u Harkivu na megdan Ukrajini u sklopu 3. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, Vukojević je svojim pogotkom još jednom dovoljno glasno poručio Slavenu Biliću da se u potpunosti aklimatizirao na ukrajinsku ligu i Ukrajince. Do poluvremena su mreže mirovale, a golijada gostujuće momčadi otvorena je Vukojevićevim pogotkom u 57. minuti. Nakon samo tri minute Sokolenko je autogolom povisio prednost gostiju, da bi Bangoura precizno izveo najstrožu kaznu u 64. minuti, a zatim u 88. postavio konačnih 4-0. Pobjedom je kijevski Dinamo preuzeo vrh ljestvice.