Vukušić ne može zabiti niti iz penala; Milito fulao s 4 metra

Sinjski dijamant imao je pred kraj poluvremena idealnu priliku za prvijenac u Serie A. Namjestio je loptu na bijelu točku, ali mu je golman Siene paradom obranio penal

Krajem kolovoza došao je u Pescaru, ali Ante Vukušić još uvijek nije zabio za novi klub iako su ga platili 4 milijuna eura.

Sinjski dijamant od 1. minute počeo je današnju prvenstvenu utakmicu kod Siene, a pred kraj poluvremena imao je idealnu priliku za prvijenac. Namjestio je loptu na bijelu točku, ali mu je golman paradom obranio penal. To je Vukušiću bila 11. utakmica u Serie A, a samo 10-ak minuta kasnije trener ga je izvadio iz igre.

OVDJE pogledajte Vukušićev penal.

Inter je ponovno kiksao na Giuseppe Meazzi, odigrali su samo 2-2 s Cagliarijem. Gubili su, ali je Astori zabio autogol osam minuta prije kraja. Treba reći da ih je sudac oštetio u nadoknadi jer nije sudio čisti prekršaj u kaznenom prostoru. Tragičar je i Diego Milito koji je kod rezultata 1-1 u 54. minuti promašio prazan gol sa samo četiri metra.