Werder se oprostio već na Montjuicu?

Espanyol je poveo golovima Moisesa u 20. minuti i Pandianija (50), a u 58. minuti Nijemci su ostali bez golmana Wiesea koji je isključen

Nogometaši Werdera imat će tešku, ako ne i nemoguću misiju u uzvratu polufinala Kupa Uefe nakon što su u prvoj utakmici izgubili od Espanyola 3-0. Španjolci su poveli golovima Moisesa u 20. minuti i Pandianija (50), a u 58. minuti Nijemci su ostali bez golmana Tima Wiesea koji je isključen zbog prekršaja na Tamudu. S igračem više Espanyol je bez problema držao vodstvo, a rezervni napadač Coro u 88. minuti dodatno je zakomplicirao život momčadi za koju je hrvatski reprezentativac Jurica Vranješ igrao od 79. minute. Uzvrat je za tjedan dana u Bremenu U drugoj utakmici Osasuna je golom Soldada svladala Sevillu, a utakmicu je obilježio šestominutni prekid zbog ozljede suca Braamhaara kojeg je morao zamijeniti četvrti sudac Pieter Vink . Osasuna se još jednom pokazala iznimno neugodnom momčadi za Sevillu, branitelja naslova Kupa UEFA, koja će za sedam dana na svom stadionu tražiti priliku da pobjedom od dva razlike ipak uđe u finale u Glasgowu i obrani naslov.