West Ham je slavio nakon čak devet neuspjeha u nizu

U zaostaloj utakmici 2. kola engleske Premier lige igrači West Hama slavili su pobjedu protiv Aston Ville te im je to prva pobjeda nakon 9 neuspjeha

Po gol na samom isteku oba poluvremena bio je recept kojim je domaćin okončao niz od devet utakmica bez pobjede (osam prvenstvenih, Kup). Pogodak na isteku prvog dijela postigao je Mark Noble s bijele točke nakon što je Zavona Hinesa u svom kaznenom prostoru srušio Habib Beye, a potom je sam Jamajčanin koji nastupa za englesku U21 reprezentaciju u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio konačnih 2-1 na asistenciju Scotta Parkera. Prethodio je tomu dalekometni pogodak Ashleyja Younga u 52. minuti, samo dvije minute nakon što je propustio realizirati penal za svoju momčad. Dodajmo i da su gosti posljednjih pet minuta odigrali s igračem manje nakon što je isključen tragičar utakmice Beye.