Wizardsi slavili u produžetku, Bogdanović utrpao 17 poena

PROTIV KINGSA Babo je drugu utakmicu u nizu završio bez trice (gađao 0-5), a fulao je i prvo slobodno bacanje otkako je u Wizardsima (imao je 3/4). Zabio je 17 koševa u 30 minuta

Washington Wizardsi slavili su kod Sacramento Kingsa 130-122, Bojan Bogdanović zabio je 17 koševa uz dva skoka, asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Babo je drugu utakmicu u nizu završio bez trice (gađao 0-5), a promašio je i prvo slobodno bacanje otkako je u Wizardsima (imao je 3/4). No utrpao je 17 poena u 30 minuta koliko je dobio, najviše od svih koji nisu bili u početnoj petorci.

Kingsi nisu imali rješenja za Bradleya Beala i Johna Walla. Beal je zabio 38 koševa uz 10 skokova, Wall je zabio 25 uz 12 asistencija.

POGLEDAJTE VIDEO

Hezonja zabio 11 u porazu Magica

Orlando je teško stradao na gostovanju kod Charlotte Hornesta.

Domaćini su slavili 121-81. U redovima Magica igrala su dvojica Hrvata. Mario Hezonja u 22 minute zabio je 11 koševa uz tri skoka. Damjan Rudež igrao je 12 minuta, zabio je dva poena.

Houston Rocketsi bili su bolji od Chicago Bullsa na gostovanju 115-94. Milwaukee Bucksi slavili su doma protiv  Indiane 99-85. Minnesota Timberwolvesi dobili su Golden State kod kuće 103-102.

Denver je slavio doma protiv Celticsa 119-99, a Dallas je bio bolji od Netsa 105-96.