Wolfsburg lakoćom do finala s Borussijom: Ivan Perišić zabio

Momčad 'vukova', za koju je do 69. minute igrao i Perišić, slavila je na gostovanju kod Arminije 4-0 te tako izborila plasman u veliki finale protiv Borussije Dortmund

Nakon dramatičnog polufinala na Allianz Areni gdje je Borussia Dortmund nakon penala izbacila Bayern München, drugi polufinale nije bio ni približno neizvjestan. Wolfsburg je u Bielefeldu deklasirao Arminiju 4-0 te ćemo tako u finalnom okršaju 30. svibnja u Berlinu gledati Borussiju Dortmund i Wolfsburg.

'Vukovi' su poveli već u osmoj minuti kada je Arnold iskoristio sjajno dodavanje Caligiurija i pogodio za 1-0, a u 32. minuti Gustavo je povećao vodstvo gostiju nakon dodavanja Dosta.

U 51. minuti zabio je i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nakon nove asistencije Caligiurija, a samo četiri minute kasnije konačnih 4-0 postavio je svojim drugim golom Arnold na treću asistenciju Caligiurija. Perišić je igrao do 69. minute utakmice kada ga je zamijenio Schürrle