Za povijest: Tri različita igrača zabila iz penala za jednu ekipu

Strijelci u ovoj, očito, povijesnoj utakmici za Gironu bili su Sanchon u 59., Chando u 74. te Eloi u 89. minuti. U Španjolskoj to nije viđeno 83 godine koliko se igra liga

Nogometaši Girone pobijedili su na gostovanju kod Eibara 3-0 u drugom kolu Segunde, a ono po čemu je ta utakmica zanimljiva je da su sva tri gola pala iz penala i zabili su ih različiti igrači.

Španjolski mediji tvrde kako tako nešto na terenima prve i druge španjolske lige nije viđeno 83 godine koliko se igra prvenstvo.

Inače, strijelci u ovoj, očito, povijesnoj utakmici za goste bili su Sanchon u 59., Chando u 74. te Eloi u 89. minuti. Treba istaknuti i kako su domaćini utakmicu završili s devet igrača.