Zabija kao Messi, pozira poput Ronalda: Salah prekinuo post

VIDEO Liverpool je slavio kod Southamptona 3-1 i to nakon što je gubio 1-0. Keita je izjednačio, a Salah je zabio za vodstvo što mu je bio prvi gol nakon 56 dana. Pobjedu 'redsa' potvrdio je kapetan Henderson

Mohamed Salah opet zabija u engleskom prvenstvu i Liverpool je opet na vrhu Premiershipa...

Southampton-Liverpool 1-3!

<<< GOLOVE SA SJAJNE UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE >>>

Počelo je dosta turobno za Redse, Shane Long zabio je za Sothon nakon samo 9 minuta. Ali klub s Anfielda je gladan trofeja, engleski naslov je opsesija i Liverpool je sve okrenuo na St. Mary'su.

Najprije je Naby Keita u 36' izjednačio (najbolja Keitina partija u crvenom dresu), a trijumf je zapečaćen u zadnjih deset minuta:

80' - iz Southamptonovog slobodnjaka: Liverpoolova kontra. Salah u sprintu od 50 metara pa vrhunska egzekucija s ruba kaznenog prostora, u stilu Messija. Gol je proslavio u stilu Ronalda, skinuvši majicu i pokazavši mišiće.

86' - Firmino šalje s a v r š e n i ubačaj zdesna, a Henderson u punom trku zabija sa šest metara, 3-1 gotova priča, Redsi slave.

Salah u Premiershipu gol nije dao 56 dana. Ovo mu je pedeseti za Liverpool i to u samo 66 utakmica. Dejan Lovren igrao je od 88'. U akciji kod gola za 1-1 Salah je bio u zaleđu, ali milimetarskom (sudac Tierney inače nije bio nimalo uvjerljiv nego dosta nesiguran).

Pred kraj tekme dogodio se raritet: netko je, vjerovali ili ne, zapalio baklju na engleskom stadionu! Časna riječ, dobro smo vidjeli. Manchester City ima tekmu manje (s Man Unitedom), ali Redsi su dobili u Southamptonu, preskočili City i Liverpool je opet prvi!