Zadar primio 100 koševa od Krke i izgubio već sedmi put

Već nakon prve četvrtine je Zadar zaostajao 11 poena, a na koncu je izgubio 100-94. To im je već sedmi poraz u devet kola regionalne košarkaške NLB lige...

U petak su odigrane prve dvije utakmice 9. kola regionalne košarkaške NLB lige, a Zadar je upisao već sedmi poraz. Na svom su parketu pali protiv Krke koja je slavila 100-94...

Već nakon prve četvrtine je Zadar zaostajao 11 poena (25-14) i iako su kvalitetno odigrali do kraja poluvremena, novo potonuće su doživjeli u trećoj četvrtini koju su izgubili sa čak 33-20 i nakon toga se više nisu mogli vratiti "u igru" za dva boda.

Ivan Batur je sa 18 poena bio prvi strijelac Zadrana, dok su po 14 dodali Ivan Tomas i Pavle Marčinković. Zoran Dragič je sa 22 poena bio prvo ime Krke koja je ovom pobjedom zasjela na prvo mjesto ljestvice.

Točnije, to mjesto dijele sada s Hemofarmom koji je u petak poražen kod Crvene zvezde 77-73.

Ostale se utakmice ovog kola igraju tijekom subote i nedjelje.