Zadar 'zamrznut' na -15: Kod Partizana uvjerljivo poraženi

Partizan je bio prejak protivnik Zadranima u 4. kolu regionalne ABA lige. 'Crno-bijeli' su slavili 80-65, a goste u Pioniru slomili su serijom 15-4 krajem druge četvrtine

Košarkaši Zadra i nakon četiri kola u regionalnoj ABA ligi ostali su na samo jednoj pobjedi, onoj startnoj protiv Szolnokija, jer su u nedjelju navečer uvjerljivo izgubili na gostovanju kod Partizana 80-65.

Srpska momčad nije dala nikakvu šansu Zadranima, koji nisu imali riješenja za Partizanovu čvrstu obranu. Ključno odvajanje domaćina dogodilo se serijom 15-4 krajem druge četvrtine u kojoj su 'crno-bijeli' pobjegli na 47-30, a veliku su prednost zadržali do kraja.

Najefikasniji kod Zadra bili su Car i Ivanov sa po 16 koševa, a kod pobjednika najefikasniji, s istim brojem koševa, bio je Francuz Lauvergne, ostvarivši i devet skokova.

Zadar sljedeću utakmicu igra u Višnjiku protiv Mega Vizure 26. listopada.