Zagreb je nastavio domaći niz pobjeda, 'pala' i opasna Gorica

U utakmici 29. kola Druge HNL Zagreb je pobijedio Goricu 1-0, a jedini gol zabio je Medić u 26. minuti. Od ostalih utakmica valja izdvojiti jedino gostujuće slavlje Intera

Zagreb krupnim koracima grabi prema prvoj ligi. U utakmici 29. kola Druge HNL pobijedili su Goricu 1-0, a jedini gol zabio je Medić u 26. minuti. Deveta je to uzastopna domaća pobjeda "pjesnika" uz gol razliku 21-2!

Od ostalih utakmica valja izdvojiti jedinu gostujuće slavlje i to Intera kod Pomorca. S nova tri boda je Inter preskočio Goricu na 3. mjestu ljestvice.

U posljednjoj utakmici 29. kola Druge HNL, nogometaši Cibalije pobijedili su Sesvete 3-1. Ovom je pobjedom vinkovačka momčad došla do 50 bodova, sedam manje od vodećeg Zagreba.