Zagreb u Sarajevu stigao do prve pobjede u sezoni

Na gostovanju kod Bosne u dvorani Mirze Delibašića u Sarajevu, košarkaši Zagreba ostvarili su prvu pobjedu (71-69) u NLB ligi

Zagrebaši imaju igru, vidjelo se to i kolo ranije kada su u doslovno posljednjoj sekundi izgubili od favorizirane Cibone, a sada su konačno pronašli i put do pobjede. Loša igra u prvom poluvremenu (36-26) nestala je u drugih dvadeset minuta utakmice, a sastav iz Zagreba pogotovo se može pohvaliti prikazanim u trećoj četvrtini. Taj period igre, koji je usmjerio pobjedu prema Trnskom, zagrebaši su odradili uvjerljivo i s osvojenom četvrtinom (32-13) omogućili si nešto mirniju završnicu. Ponovno bez genijalnosti prvog razigravača momčadi, Jakova Vladovića, zagrebaši su se morali odigrati tvrdu i čvrstu utakmicu u kojoj su pobjednika odlučila slobodna bacanja. Posljednja dva, pri rezultatu 69-69 ubacio je Petar Babić. Kod zagrebaša su petorica ubacila dvoznamenkast broj poena, a valja izdvojiti Maria Dundović s 19 poena i Antu Tomića s 11 koševa, 10 skokova i tri blokade. Bosnu je predvodio Goran Ikonić (26).