Zamjena dva boda za ovacije Modriću, a napadač koji skuplja minute u 3. ligi utišao je Poljud

Vidjela se razlika u klasi između Hrvata i Velšana, ali neki put rezultat to ne pokazuje. Takva je bila ova utakmica koja je pala u vodu nakon 92 minute, a dotad odlično raspoloženi Juranović zaboravio je igrača

Bolji si 90 minuta, primiš gol u posljednjim trenucima - i nitko te više ne pita što je bilo prije. Srećom, ovo je samo početak kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo 2024. godine. Hrvatska je pred 33.000 navijača na Poljudu imala u rukama pobjedu protiv Walesa, ali onda su gosti u posljednjim trenucima stigli do vrijednog remija (1-1) i počeli unosnu turističku sezonu u Splitu prije očekivanog.