Zaprešički Inter remijem izborio ostanak u prvoj ligi

Nogometaši Intera izborili su ostanak u Prvoj HNL, nakon što su u uzvratnoj utakmici razigravanja u gostima kod Hrvatskog dragovoljca odigrali 0-0

Interu je ovaj rezultat bio dovoljan za očuvanje prvoligaškog statusa, nakon što je u prvoj utakmici na svom terenu pobijedio s 2-0.
Zaprešićani su u Sigetu već u 34. minuti ostali bez isključenog Krznara, koji je dobio crveni karton zbog prekršaja kada je bio zadnji igrač obrane. No, bez obzira na brojčanu premoć igrači Dragovoljca nisu uspjeli postići niti gol koji bi ogled učinio neizvjesnijim.
Najveću priliku za pogodak propustili su u 52. minuti, kada nisu iskoristili jedanaesterac. Udarac Križanovića s bijele točke zaustavio je Interov vratar Šarlija. Nogometaši Hrvatskog Dragovoljca, bez obzira na brojne prilike koje su imali u utakmici, morati će se za prvoligaški status boriti sljedeće godine.