Zastrašujuća snaga Španjolaca u finalu: Rusi razbijeni u Srbiji

Španjolska futsal reprezentacija osvojila je sedmi europski naslov. Španjolci su u finalu Eura u Beogradu razbili Rusiju 7-3. Već nakon 17. minuta bilo je 4-0

Španjolska je prvak Europe u futsalu! Španjolci su u finalu Eura u Beogradu pokazali zastrašujuću dominaciju u utakmici protiv Rusije i slavili 7-3.

Rusiji je ovo peti put da gubi u finalima europskih prvenstava od Španjolske, a Španjolci su od 10 europskih prvenstava osvojili sedam. Nevjerojatna dominacija.

Samo jedanput su bili drugi, 1999. godine kad su ih u Španjolskoj šokirali upravo Rusi, a dvaput su bili treći, 2003. godine u Italiji i prije dvije godine u Belgiji.

Furiozni Španjolci već nakon 17. minuta vodili su 4-0 protiv Rusije kojima nije pomoglo ni očekivano navijanje bratskih im navijača Srbije. Rusi su smanjili pet sekundi prije kraja prvog dijela. Španjolci su vladali terenom i zabili su još jedan gol u nastavku. Rusi su krenuli na sve ili ništa, no nisu mogli ugroziti Španjolce.

Euro futsal, finale:

Španjolska - Rusija 7-3 (Alex 9, Pola 16, 17, Rivillos 17, 36, Miguelin 31, 35 / Romulo 20, Robinho 32, Milovanov 40)