Zbunjeni Thiago nasmijao sve: Djedice, pa otkud ti u Bayernu?

Prilikom jednog dodavanja Thiago je mijenjao je težište igre s jedne na drugu stranu te kod slanja lopte zamijenio digitalnog Djeda Božićnjaka za svog suigrača. Bilo je to vrlo precizno dodavanje

Bayern je jučer po tko zna koji put potvrdio svoju nedodirljivost u Bundesligi. Činilo se da bi čudesni Leipzig mogao predstavljati ozbiljnu prijetnju aktualnom prvaku u Münchenu, međutim, sve je bilo jasno poslije samo pola sata igre.

Preko Thiaga Alcantare (17 min.) te Xabija Alonsa (25 min.) Bayern je imao 2-0, a u 30. minuti isključen je i najbolji igrač gostiju, Emil Forsberg. Na kraju, završilo je 3-0, a treći gol djelo je Lewandowskog iz penala u 45. minuti.

Ipak, brazilski Španjolac Thiago Alcantara uspio je nasmijati oko 75 tisuća gledatelja na Allianz Areni svojom zbunjenošću.

Prilikom jednog dodavanja mijenjao je težište igre s jedne na drugu stranu te kod slanja lopte zamijenio digitalnu reklamu Djeda Božićnjaka za svog suigrača.

Boje su identične, a Thiagovo dodavanje bilo je prilično precizno ako dobro pogledamo.