Želja Ivana Rakitića: Želim sa Sevillom osvojiti Kup kralja...

Kup kralja je uvijek vrlo poseban. Osvojio sam u Njemačkoj Kup za Schalkeom i sada također želim osvojiti Španjolski kup, rekao je hrvatski reprezentativac za As

U razgovoru za As Sevillin je veznjak, hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić, rekao kako mu je klupski cilj za ovu sezonu osvajanje Kupa kralja.

U četvrtak je u ždrijebu Kupa kralja Sevilla saznala da će joj protivnik u 1/16 finala biti Espanyol, kojeg je Rakitić okarakterizirao kao "vrlo dobru momčad".

- Kup kralja je uvijek vrlo poseban. Osvojio sam u Njemačkoj Kup za Schalkeom i sada također želim osvojiti Španjolski kup - rekao je Rakitić za As.

Prvu utakmicu andaluzijski će sastav igrati kod kuće 31. listopada, dok je uzvrat u Barceloni 28. studenog. Rakitić je ove sezone za Sevillu odigrao šest susreta u španjolskom prvenstvu i pritom upisao jedan gol i dvije asistencije.