Zizouova produžena ruka: Luka poslao Isca na zagrijavanje...

Kamere su u jednom trenutku pri rezultatu 1-1 snimile Luku Modrića kako svom suigraču Iscu na klupi govori da krene na zagrijavanje i pripremi se za ulazak na teren. Koju minutu kasnije Isco je ušao u igru

Prošli vikend Real Madrid je na gostovanju kod Getafea jedva izvukao tri boda (2-1). Momčad Zinedinea Zidanea ponovno se mučila, nisu njegovi igrači igrali dobro, a na klupi su utakmicu počeli kreatori njihove igre Luka Modrić i Isco.

No čini se da osim što, kad je na terenu, Luka vuče sve konce igre Reala, hrvatski veznjak pod kontrolom drži igru i s klupe.

Kamere su tako u jednom trenutku pri rezultatu 1-1 snimile Modrića kako svom suigraču Iscu govori da krene na zagrijavanje i pripremi se za ulazak na teren. Ovaj ga je samo u čudu pogledao, no koju minutu kasnije prema klupi se okrenuo i Zinedine Zidane te pozvao Isca i uveo ga u igru u 72. minuti.

To mu se i isplatilo jer upravo je Isco u 89. minuti asistirao Cristianu Ronaldu za pobjednički gol.