Zlatan gol Zlatana: United se u nadoknadi spasio od poraza...

Goste su sekunde dijelile od velike pobjede, no u četvrtoj minuti sudačke nadoknade ManU je izjednačio. Udarac Shawa rukom je obranio Ashley Williams, koji je dobio crveni karton, a United penal.

U derbiju 31. kola engleske lige Manchester United i Everton odiigrali su 1-1, a goste su sekunde dijelile od pobjede. Everton je na Old Traffordu vodio od 22. minute kada je Phil Jagielka iskoristio neopreznost obrane domaćina.

Navijači Evertona već su slavili veliku pobjedu, no u četvrtoj minuti sudačke nadoknade ManU je izjednačio. Udarac Shawa rukom je obranio Ashley Williams, koji je dobio crveni karton, a United penal

Zlatan Ibrahimović je s bijele točke spasio United poraza. United je tako ostao petom mjestu s 54 boda, ispred Evertona i Arsenala (51). Prvak Leicester City je domaćom pobjedom protiv Sunderlanda 2-0 osigurao ostanak, a goste vjerojatno izbacio iz Premijer lige. Burnley je kod kuće također slavio protiv Stokea s 1-0, a Watford protiv WBA s 2-0.