Zoran Vulić krenuo s četiri komada, čak četiri crvena

Inter je izgubio na svom terenu od Sesveta u kolu u kojemu je Rijeka pobijedila 4-0 na debiju novog trenera Zorana Vulića. Bilo je i crvenih kartona...

Dojam mi nije ni najmanje važan, u ovoj me utakmici zanima jedino i isključivo pobjeda, najavio je Zoran Vulić svoj prvi ogled u ulozi trenera Rijeke. Na Kantridu je stiglo Međimurje, na koje je Vulić odlučio krenuti postavom u kojoj nije bilo Ramona Fernandeza. No brzo je Argentinac dobio priliku, ušao je kao već druga zamjena u 22. minuti. Ušao je umjesto Đalovića, a prije njega je, nakon samo 13 minuta, ušao Čejvanović. Uz Đalovića, ozljedio se i Čagalj pa se Vulić rano našao u problemima. Srećom po njega, raspoložen je bio Matija Matko. Zabio je dva gola, prvo u nadoknadi prvog dijela, a potom i u 57. minuti. Gdje je on stao, nastavio je Fernandez. Njegova dva gola, u 64. i 90. minuti, dovela su do konačnih 4-0. Jedva tisuću gledatelja na tribinama otišlo je kući zadovoljno, a brk Zorana Vulića se nasmijao.
Bez od mononukleoze oboljelog Delača, s Brašnićem na golu, Inter je na svom stadionu potpuno razočarao. Bez čitavog niza ozlijeđenih i kartoniranih igrača Inter je izgubio od Croatije iz Sesveta 2-1 i dopustio gostima da dođe do svoje prve pobjede ove sezone. Problemi za Zaprešićane počeli su već nakon četiri minute, kada je Miljenko Bošnjak pogodio za 1-0. Inter nije uspijevao izjednačiti idućih 50 minuta, a onda je otišao u još deblji minus. Vedran Celišćak bio je strijelac za 2-0 i potvrdu da će se ovdje dogoditi iznenađenje. Iako je Međimurje ostalo bez dva isključena igrača, Inter je do kraja uspio samo smanjiti zaostatak. Gulić je pogodio u 66. minuti, a tih 2-1 ostala je do kraja.