Zurich šokirao Milan, Real na krilima sjajnog Ronalda

Nogometaši švicarskog prvaka Züricha napravili su najveće iznenađenje u 2. kolu Lige prvaka pobjedom nad talijanskim Milanom na San Siru

Poluprazne tribine San Sira sa žestokim su zvižducima ispratili svoje ljubimce nakon dvoboja sa Zürichom u 2. kolu Lige prvaka. Jedini gol zabio je Tihinen u 10. minuti za 1 - 0 i šok na San Siru. Preuzeli su igrači Milana igru u svoje noge, ali nisu uspjeli konkretizirati to što su zagospodarili terenom. Imali su i Švicarci sreće, Naime u 88. minuti utakmice udarac Ambrosinija zaustavila je stativa, kao i Zambrotte u sučevoj nadoknadi. Nakon šokantnog poraza Milana, Leonardu se stolica opasno počela tresti. U drugoj je utakmici Real lakoćom pobijedio Marseille na Santiago Bernabeu. Sjajan je bio Cristiano Ronaldo, koji je zabio dvaput te izborio penal i isključenje suparničkog igrača. Kaka je zabio iz penala.