Zvižduci ga bacili u depresiju: Bale nije zabio već 7 utakmica

Bale prolazi kroz najdulje razdoblje 'suše' otkad je stigao u Madrid. Real u subotu gostuje na San Mamésu i pravo je vrijeme da se 25-godišnji Velšanin 'probudi'...

Gareth Bale je trenutno izvan forme i sve su češća negodovanja navijača Real Madrida, ali i španjolskih medija koji iznose konkretne brojke. Tako As piše kako je 100 milijuna eura vrijedno pojačanje 'los blancosa' od početka 2015. pokazao vrlo malo. Zvižduci Santiago Bernabeua za vrijeme 4-1 pobjede protiv Real Sociedada samo su Velšanina bacili u depresiju pa tako sada puca po golu tek svakih 45 minuta u prosjeku, za razliku od prijašnje 22 minute

Već sedam utakmica Bale nije zabio gol i to je najdulje razdoblje 'suše' otkad je stigao u Madrid. Momčad Carla Ancelottija u subotu gostuje na San Mamésu i svakako je pravo vrijeme da se 25-godišnjak 'probudi' jer Barcelona 'vreba odmah iza ugla'.

Bit će to njegova 50. utakmica u bijelom dresu i jedna prava predstava za obljetnicu svakako ne bi bila loša. Možda bi i navijači mogli stati iza Garetha jer zviždanje očito ne funkcionira.