To je to što me zanima!

Detalji užasa s A3 u kojem su poginule sestre: Kamion ih je udario i odbacio u drugi auto

Kako navodi policija, 40-godišnji vozač teretnog automobila nije prilagodio brzinu kretanja uvjetima na cesti te je prednjim dijelom naletio na automobil dubrovačkih registracija
Vidi originalni članak

Zagrebačka policija objavila je detalje prometne nesreće s autoceste A3 u kojoj su poginule dvije sestre iz Dubrovnika (67 i 65) dok je treća putnica teško ozlijeđena.

Kako navodi policija, 40-godišnji vozač teretnog automobila nije prilagodio brzinu kretanja uvjetima na cesti te je prednjim dijelom naletio na automobil dubrovačkih registracija.

- Tim automobilom upravljala je 67-godišnjakinja. Kretala se u desnoj prometnoj traci u smjeru sjeveroistoka, a u trenutku naleta je bila zaustavljena u navedenoj prometnoj traci. Od tog naleta osobni automobil dubrovačkih registarskih oznaka je odbačen udesno te je prednjim dijelom naletio na prednji dio osobnog automobila zagrebačkih registarskih oznaka kojim je upravljao 62-godišnjak, a koji se kretao prometnom trakom za desno autoceste A3 u smjeru sjeveroistoka - navodi policija.

OSTALI I BEZ MAJKE Strašna sudbina dubrovačke obitelji: Poginule sestre, prije na cesti živote izgubili muževi...

Teško ozlijeđena putnica nalazi se u KB Dubravi.

Kako piše Dubrovački vjesnik, poginule su poduzetnica i suvlasnica tvrtke Lovorno, Dubravka K., i njezina sestra Marija H. Dodaju kako je velik broj ljudi iz Čilipa išao na isto vjenčanje zrakoplovom, no sestre su uzele rent-a-car. Navodno je riječ o svadbi nećakinje županijskog vatrogasnog zapovjednika Stjepana Simovića, koji je u isto vrijeme vozio iz Dubrovnika na slavlje.

VIŠE O TOME PROČITAJTE OVDJE.
 

Idi na 24sata

Komentari 105

  • liliZG2.0 26.04.2025.

    zašto pišete da su se kretalo po toj traci kada su zapravo stale u toj traci.... jel netko saznao zašto su stale? auto otkazao poslušnost? jesu li odmah upalile 4žmigavca kako bi signalizirale ostalim vozačima da imaju problem pa su stale? jel meni se čini da kamion ne bi ionako uspio stati da se i držao propisanog razmaka, možda se i držao razmaka , ali ako nije vidio da je netko stisnuo kočnicu , zaključio bi da i one skreću i kreču se... sve mi to izgleda kao jedan splet loših okolnosti koji se vezao jedan uz drugi i dogodilo se što se dogodilo.

  • anonim82 26.04.2025.

    Ne razumijem kako si vozači kamiona daju za pravo da se tako ponašaju na cesti samo zato što oni “opskrbljuju” sve.Kako voze po magistralnim cestama u slavoniji,naravno uvijek ali uvijek u pretovaru,ulijeću,pretiču,tipkaju po mobitelu i šta ti ja znam.Pa majmunčino jedna ti koji čitaš ovo i pronalaziš se u ovom tekstu zaboli me ona stvar što ti opskrbljuješ,kad voziš ko nespašen.Najrađe bi ti stisnio šamarčinu da ti žuto iz uha izađe.

  • Zagy91 25.04.2025.

    Sućut obitelji. Zagrebu treba novi poluprsten južno od postojeće obilaznice koja neće imati toliko izlaza (samo na autoceste s kojima se križa bez izlaza za Zagreb direktnog) i služit će samo za tranzit kao sto je napravljeno oko Venecije…preeeeesvise je prometa i da se sada počne graditi trebat ce 10 godina a do tada pucat će ova po šavovima

Komentiraj...
Vidi sve komentare