To je to što me zanima!

FOTO Kakav majstor: Autom se u Dubravi zaletio na tračnice pa zaglavio: Zaustavio je i promet

Tramvaji u srijedu na toj relaciji nisu vozili od 15.48 do 16.55 sati, no linije 4 i 11 ponovo prometuju do Dupca
Vidi originalni članak

Taksist se automobilom zaletio na raskopane tramvajske tračnice na Aveniji Dubrava i ostao zaglavljen. Zbog toga je kako doznajemo, tramvajski promet u utorak bio obustavljen više od sat vremena.

- Nisam mogao vjerovati. Baš se zaletio autom na tračnice i ostao zaglavljen. Mislim da se čak sam pokušao izvući, ali nije uspio. Tramvaji zbog njega nisu vozili, pa smo pješačili prema Dupcu.

- Trajalo od 15.48 do 16.55 sati. Linije 4 i 11 prometuju ponovno do Dupca - rekao nam je glasnogovornik ZET-a, Domagoj Zeba.

Zagrebačka policija nije zaprimila dojavu o događaju.

Idi na 24sata

Komentari 9

  • RIBIĆ005 06.05.2025.

    A da obilježite radilišta,barijerom na početku i kraju,znakom min 10metara,nebinbilo zgorega

  • i kaj sad 06.05.2025.

    ha ha ha….. ono kad gledas samo pola metra od auta… pa ljepo se vidi znak da se mora dezati ljevo.. ali to je ono kad tata kupi vozacku….

  • gliva 06.05.2025.

    cijeli je svijet pun budala , ali ćini mi se da je kod nas centrala!

Komentiraj...
Vidi sve komentare