Obavijesti
Komentari 9
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Jopazg
Odlicno ste obiljezili gradiliste. Nebi li na posetku i kraju trebala biti nekakva barijera? Da je netko radio tada,nastradao bi.
i kaj sad
ha ha ha….. ono kad gledas samo pola metra od auta… pa ljepo se vidi znak da se mora dezati ljevo.. ali to je ono kad tata kupi vozacku….
ZG danas
Sad budu velikani opet okrivili TT jer on stalno radi probleme u prometu, gradu, svuda………
Wo
Pa kad je kod njih u Indiji normalno vozit po tračnicama
RIBIĆ005
A da obilježite radilišta,barijerom na početku i kraju,znakom min 10metara,nebinbilo zgorega
Nd
ee ked nema golfa
gl
cijeli je svijet pun budala , ali ćini mi se da je kod nas centrala!
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .