Vozač (29) je u Ozlju probio dvorišnu ogradu, udario u stablo, a onda napuhao više od tri promila u četvrtak u 20:40 sati. Nastala je materijalna šteta, a nitko nije ozlijeđen, piše karlovačka policija.
Policija je utvrdila da je bio u autu karlovačkih registracija, a alkotestom su utvrdili da je imao čak 3,06 promila. Nije se kretao sredinom svoje trake pa je izletio s ceste. Uslijed slijetanja, probio je dvorišnu ogradu i udario u stablo.
Zbog prekršaja koje je počinio, policija će vozaču izdati prekršajni nalog jer je ugrozio sigurnost prometa.
- Kako bi se smanjila stradavanja u prometu pozivamo sve sudionike da budu odgovorni i savjesni sudionici u prometu te da se pridržavaju svih propisa i pravila, posebice da ne upravljaju vozilima ukoliko su konzumirali alkoholna pića i/ili droge, upozorava policija.