To je to što me zanima!

Mladić u Ozlju uletio u dvorište i udario stablo, imao 3 promila

Policija je utvrdila da je bio u autu karlovačkih registracija, a alkotestom su utvrdili da je imao čak 3,06 promila. Nije se kretao sredinom svoje trake pa je izletio s ceste
Vidi originalni članak

Vozač (29) je u Ozlju probio dvorišnu ogradu, udario u stablo, a onda napuhao više od tri promila u četvrtak u 20:40 sati. Nastala je materijalna šteta, a nitko nije ozlijeđen, piše karlovačka policija.

Policija je utvrdila da je bio u autu karlovačkih registracija, a alkotestom su utvrdili da je imao čak 3,06 promila. Nije se kretao sredinom svoje trake pa je izletio s ceste. Uslijed slijetanja, probio je dvorišnu ogradu i udario u stablo.

TEŠKO OZLIJEĐENA Policajka ga kod Zadra htjela zaustaviti, on se zabio u nju

Zbog prekršaja koje je počinio, policija će vozaču izdati prekršajni nalog jer je ugrozio sigurnost prometa.

BURA STVARA PROBLEME Drama u Bolu: Evakuirali hotel i kamp. Vatrogasci lokalizirali veliki požar, obranili objekte

- Kako bi se smanjila stradavanja u prometu pozivamo sve sudionike da budu odgovorni i savjesni sudionici u prometu te da se pridržavaju svih propisa i pravila, posebice da ne upravljaju vozilima ukoliko su konzumirali alkoholna pića i/ili droge, upozorava policija.

Idi na 24sata

Komentari 0

Komentiraj...
Vidi sve komentare