To je to što me zanima!

OPEC: Cijene nafte neće rasti do sredine 2009. god.

Ciljana cijena od 75 dolara po barelu, o kojoj je u subotu govorio saudijski kralj Abdalah, bit će postignuta nakon polovice 2009. godine
Vidi originalni članak

Glavni tajnik Organizacije zemalja izvoznica nafte (OPEC), Abdulah el-Badri, ocijenio je u subotu da "cijena nafte neće rasti od sredine 2009. godine". Predvidio je to nakon savjetodavnog sastanka organizacije u Kairu. Na pitanje hoće li ciljana cijena od 75 dolara po barelu, o kojoj je u subotu govorio saudijski kralj Abdalah, biti postignuta nakon polovice 2009. godine, El-Badri je potvrdno odgovorio.

Idi na 24sata

Komentari 2

  • mayhem26 30.11.2008.

    Dok neprođe financijska kriza,kada prođe ponovno ce dignuti cijene pa ce nastati nova itd,itd......

  • john88 29.11.2008.

    Dakle, do tada moram kupiti 100 000 barela makar na rate od 40 godina da izbjegnem gospodarsku krizu zbog nafte koji će se dogoditi od sredine 2009. god. pa nadalje hehe

Komentiraj...
Vidi sve komentare