To je to što me zanima!

Uhićenici bi trebali dobiti otkaz, a ne postati savjetnici...

Kad su uhićeni zbog korupcije ili drugih kaznenih dijela, iz zatvora daju ostavku, a znaju da ih čeka dobro plaćeno radno mjesto. I ne samo to - dok su u zatvoru, dobiju pravo na godišnji odmor!
Vidi originalni članak

Stvar je jednostavna da ne može biti jednostavnija. Kad se netko imenuje na čelo javne tvrtke ili ustanove, u ugovoru bi trebao imati članak da u slučaju pokretanja istrage pravosudnih institucija protiv njega, to znači razrješenje, te otkaz zbog nanošenja štete tvrtki.

Ovaj sadržaj dostupan je samo 24sata PLUS+ korisnicima na portalu

Neometano uživanje u 24sata sadržaju i brojne pogodnosti dostupne su na originalnom članku.
Idi na 24sata

Komentari 2

  • Borgard Verlag 02.07.2025.

    Da si napisao Osudjenici ,,,mogao bi te svatiti ali Uhicenik je sasvim, sasvim nesto drugo

  • Luna777 02.07.2025.

    I ne samo to! Ako zbog vlastite neodgovornosti ili korupcije i kriminala počini štetu za određenu tvrtku, nakon smjene ne MOŽE ili ne smije dobiti milijunske otpremnine. Da, takve klauzule bi trebale stajati u svakom ugovoru kod tzv. menadžera, pa bi se malo više pazilo što se radi.

Komentiraj...
Vidi sve komentare