To je to što me zanima!

VIDEO Nova drama u Srbiji: Nepoznati ljudi blokirali zgradu N1! Nikome nisu dali unutra

Grupa prosvjednika blokirala je ulaz u redakciju N1 u Beogradu, tražeći ulazak u studio kako bi izrazili svoje stavove, što je dio šireg vala prosvjeda protiv režima u Srbiji
Vidi originalni članak

Nastavljaju se tenzije u Beogradu. U četvrtak se grupa od stotinjak nepoznatih ljudi okupila ispred ulaza u redakciju N1 i zabranila ulaz i izlaz iz zgrade, objavio je N1. Televizija je od početka masovnih prosvjeda u Srbiji na udaru režima.

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Kada je reporterka N1 pitala okupljene tko su i što žele, jedan od njih je odgovorio da ih puste u studio i onda će im sve objasniti. Okupljeni nose transparente ‘Gdje vam je gazda‘ i uzvikuju ‘Ne damo Srbiju‘.

TISUĆE SE SLIJEVAJU U BEOGRAD Studenti iz svih dijelova Srbije približavaju se Beogradu, ovo su fotografije iz Smedereva

 - Kako su studente pustili u studio RTS-a da objasne što žele, mi sad želimo da nas pustite u studio N1 televizije - rekao je prosvjednik. Kasnije je stigla informacija da je nekoliko ulica od redakcije parkiran autobus i da su prosvjednici organizirano stigli.

Vođa okupljenih prosvjednika ispred redakcije N1 je  pomoćnik gradonačelnika Novog Sada, Ivan Siler, piše Nova.rs. Kako navode na službenim gradskim stranicama Novog Sada, Siler je rođen u vojvođanskoj prijestolnici 10. rujna 1986.

Diplomirao je na Pravnom fakultetu u Novom Sadu.  Ima obiteljsku firmu za servisiranje klima uređaja. Član je Vulinove stranke 'Pokret Socijalista'.

Nakon blokade i rječkanja s protuprosvjednicima koji su se okupili kako bi izrazili podršku N1, Vučićevi pobornici i policija su se povukli i situacija se smiruje.

Idi na 24sata

Komentari 32

  • saruman 1 13.03.2025.

    Siler Ivan ,Brnabić Ana ,Atlagić Marko ,Bakarec Nebojša svi imaju nešto zajedničko osim što su svi Vučićevi puleni .

  • mamia 13.03.2025.

    Nepoznatih ljudi?Pa kaj su svi ostali prosvjednici poznati.

  • netkotkozna 13.03.2025.

    Ako nije jasno 2008. je bila puzzle Mona Lisa u Konzum Vrapče , ostatak je u Nightwish Noise

Komentiraj...
Vidi sve komentare